7/24 Telefon

WhatsApp

Kazım Karabekir Paşa Mahallesi – Sarıyer Oto Kurtarıcı

Murat Oto Kurtarma olarak, Sarıyer ilçesinin Kazım Karabekir Paşa bölgesinde güvenli ve hızlı oto kurtarıcı hizmeti vermekteyiz. Sarıyer – Kazım Karabekir Paşa bölgesinde oto çekici hizmetlerinden faydalanmak için Çekici Telefonumuz 05446717217 . Telefonumuzdan hemen arayın. Oto Kurtarıcı talebinde bulunabilir, uygun fiyatlı tarifelerimizle İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakalarındaki farklı noktalarında 7 gün 24 saat ihtiyaç duyduğunuz noktaya en kısa sürede ulaşıyor ve çözüm üretiyoruz.

Hızlı, kaliteli ve güler yüzlü hizmet veren firmamız olası kaza durumlarında oto kurtarıcı ihtiyacınız için bir telefon kadar uzağınızda.

Dilerseniz Whatsapp Üzerinden de 05446717217 numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Sarıyer Çekici ve Yol Yardım

Çekici parkurumuzda çeşitli özelliklerde çekiciler bulunmaktadır. Oto çekici hizmetlerimizin yanında; Motor Çekici, Tekne Transfer, Sigortalı Lüks Araç Çekici, Kapalı Kasa Motosiklet Taşıma hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz. Tüm çekici ihtiyaçlarınız için tek çatı altında geniş araç parkuru bulunduran firmamız oto kurtarıcı ihtiyaçlarınız için yılın her günü ve günün her saati hizmet vermeye hazır personel ve kurtarıcı bulundurmaktadır.

Murat Oto Kurtarıcı olarak; İstanbul’un farklı noktalarında bulunan parkurumuzda ki oto çekicilerimiz ile Sarıyer ve İstanbul’un tüm bölgelerinde, 7/24 hazır yol yardım ekibimizle her durumda yanınızdayız.

Kazım Karabekir Paşa Mahallesi Çekici Hizmeti

Olası bir kaza durumunda yada ihtiyacınız olduğu her an İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakasında 7/24 hazır bulunan çekicilerimiz ile yol yardıma hazırız. İhtiyaçlarınıza yılın her günü ve günün her saati cevap verebiliyoruz. Geniş kurtarıcı parkurumuz ile otomobil, motosiklet, tekne, minibüs ve kamyonet gibi çeşitli yol yardım talebinde bulunan birçok araca hizmet verebilmekteyiz.

Sarıyer İlçesinin neresinde olursanız olun uygun fiyatlı oto çekici çağırabilirsiniz.

Murat Oto Çekici her zaman yanınızda!

Murat İstanbul – Sarıyer – Kazım Karabekir Paşa Oto Kurtarıcı