7/24 Telefon

WhatsApp

19 Mayıs Mahallesi Mahallesi – Kadıköy Oto Çekici

Murat Oto Kurtarma olarak, Kadıköy ilçesinin 19 Mayıs Mahallesi bölgesinde güvenli ve hızlı oto çekici hizmeti vermekteyiz. Kadıköy – 19 Mayıs Mahallesi bölgesinde oto çekici hizmetlerinden faydalanmak için Çekici Telefonumuz 05446717217 . Telefonumuzdan hemen arayın. Oto Çekici talebinde bulunabilir, uygun fiyatlı tarifelerimizle İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakalarındaki farklı noktalarında 7 gün 24 saat ihtiyaç duyduğunuz noktaya en kısa sürede ulaşıyor ve çözüm üretiyoruz.

Hızlı, kaliteli ve güler yüzlü hizmet veren firmamız olası kaza durumlarında oto çekici ihtiyacınız için bir telefon kadar uzağınızda.

Dilerseniz Whatsapp Üzerinden de 05446717217 numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Kadıköy Çekici ve Yol Yardım

Çekici parkurumuzda çeşitli özelliklerde çekiciler bulunmaktadır. Oto çekici hizmetlerimizin yanında; Motor Çekici, Tekne Transfer, Sigortalı Lüks Araç Çekici, Kapalı Kasa Motosiklet Taşıma hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz. Tüm çekici ihtiyaçlarınız için tek çatı altında geniş araç parkuru bulunduran firmamız oto çekici ihtiyaçlarınız için yılın her günü ve günün her saati hizmet vermeye hazır personel ve çekici bulundurmaktadır.

Murat Oto Çekici olarak; İstanbul’un farklı noktalarında bulunan parkurumuzda ki oto çekicilerimiz ile Kadıköy ve İstanbul’un tüm bölgelerinde, 7/24 hazır yol yardım ekibimizle her durumda yanınızdayız.

19 Mayıs Mahallesi Mahallesi Çekici Hizmeti

Olası bir kaza durumunda yada ihtiyacınız olduğu her an İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakasında 7/24 hazır bulunan çekicilerimiz ile yol yardıma hazırız. İhtiyaçlarınıza yılın her günü ve günün her saati cevap verebiliyoruz. Geniş çekici parkurumuz ile otomobil, motosiklet, tekne, minibüs ve kamyonet gibi çeşitli yol yardım talebinde bulunan birçok araca hizmet verebilmekteyiz.

Kadıköy İlçesinin neresinde olursanız olun uygun fiyatlı oto çekici çağırabilirsiniz.

Murat Oto Çekici her zaman yanınızda!

Murat İstanbul – Kadıköy – 19 Mayıs Mahallesi Oto Çekici